Jak poslat svoje fotky na naše stránky?

Vyzývám všechny, kteří se účastní nějaké z akcí a mají ssebou fotoaparát. Nebojte se podělit o Vaše dokumenty s námi. Nezáleží na kvalitě, formátu, ani na výřezu. Zaslané fotografie budou částečně upraveny a použity na těchto stránkách. Jménem SDH a jménem administrátora stránek Vám velice děkuji.

Fotografie je možno poslat přes Úschovnu. její hlavní stránku najdeš na adrese:

                                      http://www.uschovna.cz/

Objeví se Hlavní strana Úschovny

Na této straně zvolíš POSLAT

A na straně, která se objeví, vyplň tyto kolonky:

      od              -    Tvoje adresa

           soubory       -    (vybrat soubory) , najdi adresář, kde jsou uloženy ty Tvoje fotky,

                                                            a označ je, pak dej otevřít

            komu          -    Adresa komu to posíláš, v tomto případě moje, to je:

                                    meteor.bka@seznam.cz

            zpráva        -    Zde napiš, Co mi chceš k tomu sdělitt, třeba o co jde, datum, 

                                    nebo ponechej volné

    Jinak bych to asi nechal volný a klikni na POSLAT ZÁSILKU:

 

P.S.

Kdyby někdo chtěl naopak zde uveřejněné fotky poslat v původní kvalitě, tak pošlete požadavek na Admina, s tím, o které fotky se jedná a já Vám je kompletně pošlu podobným způsobem. Pokud máte zájem o zasílání všech fotek, které budou uloženy na Rajčeti, tak se přihlašte k odběru a budou Vám přes ÚSCHOVNU pravidelně zasílány a Vy si doma v klidu vyberete o které máte zájem.

Jinak je možno si je po jedné fotce vytáhnout z Rajčete...

Nezapomeňte udat svoji adresu !!